Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ri 21Dardani1116prej Mon Jun 08, 2009 7:01 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 3Dardani417prej Mon Jun 08, 2009 6:42 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 19ScientisT-BoY760prej Sat May 30, 2009 2:43 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
71Dardani5628prej Sat May 30, 2009 12:39 pm
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT394prej Thu May 28, 2009 10:32 am
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT364prej Thu May 28, 2009 10:30 am
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT364prej Thu May 28, 2009 10:29 am
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT363prej Thu May 28, 2009 10:28 am
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT332prej Thu May 28, 2009 10:26 am
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT338prej Thu May 28, 2009 10:25 am
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 7Dardani709prej Thu May 28, 2009 1:07 am
ismajl rexhepi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY354prej Wed May 27, 2009 8:12 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY414prej Wed May 27, 2009 8:11 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY427prej Wed May 27, 2009 8:09 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY647prej Wed May 27, 2009 8:09 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY365prej Wed May 27, 2009 8:09 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY359prej Wed May 27, 2009 8:08 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY396prej Wed May 27, 2009 8:08 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY370prej Wed May 27, 2009 8:07 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY351prej Wed May 27, 2009 8:07 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY362prej Wed May 27, 2009 8:06 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY387prej Wed May 27, 2009 8:06 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY653prej Wed May 27, 2009 8:05 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY343prej Wed May 27, 2009 8:05 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1H.iT653prej Wed May 27, 2009 10:34 am
PllumExe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
28Dardani639prej Wed May 27, 2009 9:47 am
PllumExe Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Nazif.iI391prej Mon May 25, 2009 10:42 am
Nazif.iI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT353prej Fri May 22, 2009 8:48 pm
H.iT Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator:Admin
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës