Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Lojëra kompjuterike

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kërkesa për lojëra

Nese Kerkoni Ndonje Loje Interesante dhe Smund ta Gjeni Askund, Ju Vetem Hapeni Nje Teme Dhe Kerkoni Lojen Tuaj dhe Staffi Jone do Te mundohet qe tua Siguroj
Moderator: Admin
00
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8774prej Sun Jun 07, 2009 4:10 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8534prej Sun Jun 07, 2009 3:59 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8632prej Sun Jun 07, 2009 3:58 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8655prej Sun Jun 07, 2009 3:56 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8634prej Sun Jun 07, 2009 2:37 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8592prej Sun Jun 07, 2009 2:05 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8510prej Sun Jun 07, 2009 1:30 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8589prej Sun Jun 07, 2009 1:28 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8647prej Sun Jun 07, 2009 2:02 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8591prej Sun Jun 07, 2009 1:59 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8605prej Sun Jun 07, 2009 1:58 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8532prej Sun Jun 07, 2009 1:57 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8605prej Sun Jun 07, 2009 1:55 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8525prej Mon Jun 01, 2009 12:03 am
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY8588prej Sat May 30, 2009 3:48 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY8631prej Sat May 30, 2009 3:47 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY8623prej Sat May 30, 2009 3:46 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY8596prej Sat May 30, 2009 3:45 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY8622prej Sat May 30, 2009 3:44 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY8573prej Sat May 30, 2009 3:44 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY8579prej Sat May 30, 2009 3:43 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1H.iT8665prej Sat May 30, 2009 3:11 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 1H.iT8572prej Sat May 30, 2009 3:10 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT8566prej Fri May 29, 2009 11:48 pm
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT8561prej Fri May 29, 2009 11:46 pm
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT8577prej Fri May 29, 2009 11:45 pm
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT8659prej Fri May 29, 2009 11:44 pm
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT8702prej Fri May 29, 2009 11:41 pm
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT8600prej Fri May 29, 2009 11:35 pm
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT8513prej Fri May 29, 2009 11:33 pm
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8549prej Fri May 29, 2009 10:07 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8577prej Fri May 29, 2009 10:02 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8632prej Fri May 29, 2009 9:47 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8611prej Fri May 29, 2009 9:43 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8578prej Fri May 29, 2009 9:41 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT8675prej Fri May 29, 2009 6:27 pm
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT8697prej Fri May 29, 2009 6:26 pm
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT8593prej Fri May 29, 2009 6:23 pm
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8621prej Fri May 29, 2009 3:04 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8611prej Fri May 29, 2009 3:01 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8588prej Fri May 29, 2009 2:59 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8575prej Fri May 29, 2009 2:47 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8556prej Thu May 28, 2009 10:10 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT8557prej Thu May 28, 2009 11:21 am
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT8598prej Thu May 28, 2009 11:17 am
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0H.iT8539prej Thu May 28, 2009 11:13 am
H.iT Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY8586prej Wed May 27, 2009 9:35 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY8520prej Wed May 27, 2009 9:32 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0ScientisT-BoY8645prej Wed May 27, 2009 9:26 pm
ScientisT-BoY Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri 0Dardani8520prej Sun May 24, 2009 11:59 pm
Dardani Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator:Admin
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës