Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Easy GIF Animator 4.7

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Easy GIF Animator 4.7   Sat May 30, 2009 9:05 amPortable Easy GIF Animator v4.7You can use special features to add stunning visual effects and prepare
your animation for publishing on your web page. Easy GIF Animator
supports all types of GIF animation and provides high compression and
great quality for your animated GIF images. To top it all off, Easy GIF
Animator is the best priced animated GIF editor on the market today.

<table width="90%" align="center" border="0" cellpadding="3" cellspacing="1"><tr><td>
</td></tr><tr><td class="code">
Kodi:
http://uploading.com/files/LCX0RK7X/Portable_EasyGIF4.7.rar.html


patch+keygen:
<table width="90%" align="center" border="0" cellpadding="3" cellspacing="1"><tr><td>Code:</td>
</tr>
<tr><td class="code">http://uploading.com/files/023H2QR9/patch_keygen.rar.html</td></tr></table>
</td></tr></table>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Easy GIF Animator 4.7
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: