Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Google Earth na sjell Marsin ne shtepi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Google Earth na sjell Marsin ne shtepi   Sat May 30, 2009 12:48 pm


Disa pamje spektakolare te Marsit, tashme eshte e mundur qe t'i shohesh edhe permes Google Earth.
Fotot
riprodhojne kende te ndryshme te planetit te kuq te kapura nga modulet
"Spirit" dhe "Opportunity", imazhe te marra nga hapesira dhe harta te
vjetra te perpunuara nga vezhguesit e Universit. Me kete sherbim te ri
te Google Earth mund te thuhet me plote goje se planetin Mars, tani
mund ta kemi ne shtepi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Google Earth na sjell Marsin ne shtepi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mirëdon Fusha sjell:Nga kujtimet pë Aziz Zhilivoden
» Kastriot Myftaraj sjell një raport sekret për Dronin!
» Ruki Kondaj: Shqiptarët në Toronto festojnë 8 Marsin me një Imazh te ri!
» Irvi Hyka sjell shkrimin:Bill Klinton në krye të fushatës për njohjen e Kosovës
» Shaban Cakolli sjell për Ju nga revista "Dituria" Këze(Kozeta)Zylon

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Portali :: Teknologjia-
Kërce tek: