Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 7-Zip-v9-02

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: 7-Zip-v9-02   Sat May 30, 2009 2:13 pm

7-Zip is a file archiver with a high compression ratio.

The main features of 7-Zip are:* High compression ratio in new 7z format with LZMA compression

* Supported packing / unpacking formats: 7z, ZIP, GZIP, BZIP2 and TAR

* Supported formats for unpacking only: ARJ, CAB, CHM, CPIO, DEB, DMG,
HFS, ISO, LZH, LZMA, MSI, NSIS, RAR, RPM, UDF, WIM, XAR and Z.

* Compression ratio for ZIP and GZIP formats: 2-10 % better than the ratio provided by PKZip and WinZip

* Strong AES-256 encryption in 7z and ZIP formats

* Self-extracting capability for 7z format

* Integration with Windows Shell

* Powerful File Manager

* Powerful command line version

* Plugin for FAR Manager

* Localizations for 74 languages

Download link is:Code:
www.easy-share.com/1905434497/7-Zip 9.02.rarfile size: 1.01 MBTESTED AND WORKING 100%
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
7-Zip-v9-02
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: