Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kaspersky KIS/KAV 2009 Ultimate Key Collection Thread

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Kaspersky KIS/KAV 2009 Ultimate Key Collection Thread   Sat May 30, 2009 2:16 pm
So
basically I decided to start a Kaspersky Ultimate Key Collection Thread
so that you guys can find all the latest working keys in one place. It
also contains all Kaspersky final applications, an online activation
code, a trial reset and a free working Kaspersky key site!! I have put
a lot of time and effort into this thread and hope you guys appreciate
my work. Enjoy and please reply by saying a simple thanks!!
Quote:
Kaspersky Lab delivers the world’s most immediate
protection against IT security threats, including viruses, spyware,
crimeware, hackers, phishing, and spam. Kaspersky Lab products provide
superior detection rates and the industry’s fastest outbreak response
time for home users, SMBs, large enterprises and the mobile computing
environment. Kaspersky technology is also used worldwide inside the
products and services of the industry’s leading IT security solution
providers.PROOF OF REGISTRATION!!Kaspersky Internet Security 2009 v8.0.0.506 x86/x64 (Final Application)Code:
rapidshare.com Darwich123_Collection_1.rarKaspersky Internet Security 2009 Working KeysCode:
rapidshare.com Darwich123_Ultimate_Collection_1.rarKaspersky Antivirus 2009 v8.0.0.506 x86/x64 (Final Application)Code:
rapidshare.com Darwich123_Collection_2.rarKaspersky Antivirus 2009 Working KeysCode:
rapidshare.com Darwich123_Ultimate_Collection_2.rarKaspersky Internet Security 2009 Online Activation CodeCode:
rapidshare.com Darwich123_Ultimate_Collection_3.rarKaspersky Internet Security/Antivirus 2009 v2.3 Trial Reset x86/x64Code:
rapidshare.com Darwich123_Collection_3.rarAlternative Link To Receive New Working Kaspersky Internet Security/Antivirus 2009 Keys - Updated DailyCode:
http://www.kavkiskey.comPlease note: Kaspersky identifies this
site as malicious but this is only because you are receiving free
working keys, rest assured there is nothing malicious in this site!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Kaspersky KIS/KAV 2009 Ultimate Key Collection Thread
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: