Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cheryl Cole në rolin e mesites

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Cheryl Cole në rolin e mesites   Sat May 30, 2009 2:24 pm

Cheryl Cole kryeson listën për t’u caktuar si nikoqire e një
shou televiziv i cili ka për qëllim takimin e çifteve dhe krijimin e
lidhjeve.
Këngëtarja e grupit “Girls Aloud” është favorite
për të qenë prezantuese në një seri emisionesh televizive të hit shout
britanik të takimeve “Blind Date”.

“Cheryl do të ishte një nikoqire ideale, ajo është e re dhe e bukur,
dhe pëlqehet edhe nga meshkujt edhe nga femrat”, ka thënë një burim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cheryl Cole në rolin e mesites
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: