Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kruger ka vuajtur për ish-të dashurit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Kruger ka vuajtur për ish-të dashurit   Sat May 30, 2009 2:26 pm

Diane Kruger ka menduar se do të çmendej pas ndarjeve të shumta nga ish-të dashurit e saj në të kaluarën.Ylli
i filmit “Inglourious Basterds”, e cila aktualisht është në lidhje me
Joshua Jackson, nuk kishte mundur ta ngushëllonte veten pas ndarjeve të
njëpasnjëshme, saqë kishte planifikuar të mbyllej në shtëpi dhe të
qëndronte larg botës.

“Kur isha më e re mendoja se do të çmendem. Ka pasur momente në jetën
time kur më është thyer zemra aq keq saqë nuk mund të dilja nga shtëpia
me javë të tëra. Shoqet më dëgjonin për një kohë, mirëpo pastaj
thoshin: ‘Mos vajto më, harroje!’. Por nganjëherë është vështirë të
harrosh diçka”, ka shpjeguar aktorja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kruger ka vuajtur për ish-të dashurit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: