Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ami dhe Ermali dasmë të veçantë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Ami dhe Ermali dasmë të veçantë   Sat May 30, 2009 2:26 pm

Çifti i famshëm shqiptar, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi,
vazhdojnë të mbajnë sekret planet e tyre për martesë, ndërsa kanë
pohuar se dasma e tyre nuk do të jetë tradicionale dhe se do të ftojnë
shumë mysafirë në ditën më të rëndësishme të jetës së tyre.
Për
më shumë, çifti ka një biznes në Shqipëri ku merren pikërisht me
organizimin e dasmave, ndërsa për dasmën e tyre ata i mbajnë sekret
detajet, por theksojnë se do të bëjnë një dasmë të pazakontë me shumë
të ftuar.

“Është surprizë. Do të jenë shumë njerëz dhe nuk do të jetë
tradicionale. Kaq!”, ka thënë Ermali në një intervistë për “Shekulli”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ami dhe Ermali dasmë të veçantë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: