Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Spector shpallet fajtor për vrasjen e Clarkson

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Spector shpallet fajtor për vrasjen e Clarkson   Sat May 30, 2009 2:27 pm

Phil Spector, i cili kishte punuar me yje si Beatles e Rolling
Stones, do të vuajë 15 vite burg për vrasje të shkallës së dytë dhe
katër vite për shfrytëzim personal të armës.
Producenti ishte akuzuar për vrasjen e aktores Lana Clarkson, gjashtë vite më herët.

Clarkson vdiq nga vrasja me armë në gojë e marrë në hollin e shtëpisë
së Spector, në Alhambra, Kaliforni, në vitin 2003. Dyshja ishin takuar
disa orë më herët në një klub në Hollywood.

Në fillim të rastit, në të cilin Spector nuk kishte dhënë dëshmi,
mbrojtja tha se aktorja kishte bërë vetëvrasje. Edhe pse Spector kishte
mohuar se ka vrarë viktimën, ish-vozitësi i tij kishte dëshmuar se ai e
kishte parë atë duke mbajtur pistoletë menjëherë pas vrasjes së
Clarkson, dhe duke thënë “Sapo vrava dikë”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Spector shpallet fajtor për vrasjen e Clarkson
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: