Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Albumi i Green Day kryeson në Evropë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Albumi i Green Day kryeson në Evropë   Sat May 30, 2009 2:30 pm

Rokerët e bendit Green Day kanë triumfuar ndaj Eminemit në top
listën evropiane të albumeve pasi “21st Century Breakdown” ka mposhtur
albumin e ri të reperit, “Relapse”, për të marrë kreun.
Albumi
i fundit i bendit debutoi prapa atij të Depeche Mode javën e kaluar,
por ata kanë marrë pozitën e parë këtë javë duke ia marrë kreun
Eminemit.

“Relapse” është renditur në pozitën e dytë, derisa Depeche Mode me “Sounds of the Universe” ka rënë në pozitën e tretë.

Ndërkohë, Lady GaGa vazhdon të pushtojë listën e singleve në
kontinentin e vjetër, pasi “Poker Face” vazhdon të qëndrojë në pozitën
e parë për të 14-tën javë radhazi.

Hiti i Black Eyed Peas, “Boom Boom Pow”, qëndron në pozitën e dytë,
derisa Alexander Rybak me “Fairytale” na fluturuar në top listë, nga
vendi i 52-të në të tretin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Albumi i Green Day kryeson në Evropë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: