Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Game Maker v7.0.5.0 Pro

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Game Maker v7.0.5.0 Pro   Wed May 20, 2009 11:33 pm
Maker is an application designed for users interested in writing
computer games, but are not programmers. They do not need to know any
programming language. The game can be created without even writing a
single line of code. With a simple to learn to shares drag and drop to
create professional looking games in a very short time. Developed
applications can be accompanied by sound effects. Game Maker allows you
to create even 3D games. For more advanced users the program offers
built programming language that provides much greater design
flexibility. What's important is Game Maker created games for free and
can be used for commercial purposes. If a user signs up on the
manufacturer's additional features will be released. Game Maker is
furnished with a collection of free images and sounds.
Kodi:
Kodi:

http://hotfile.com/dl/2485273/5482e95/Game.maker.7.rar.html]http://hotfile.com/dl/2485273/5482e9...ker.7.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Game Maker v7.0.5.0 Pro
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: