Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 "Single Ladies" mallkimi i Beyonce

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: "Single Ladies" mallkimi i Beyonce   Sat May 30, 2009 2:31 pm

Hiti i Beyonce, "Single Ladies (Put A Ring On It)" është
shndërruar në një 'mallkim' për këngëtaren e muzikës R&B, pasi që
diva e muzikës vallëzon sa herë që e dëgjon këtë këngë.
Beyonce
pohon se zakonisht e ndërron kanalin kur lëshohet ndonjë këngë e saj,
mirëpo ndryshe ndodh me këngën “Single Ladies”, me ç’rast ajo nuk mund
ta ndalojë veten të mos vallëzojë kur e dëgjon atë.

“Porsa e lëshojnë këngën, këmba ime fillon të lëvizë. Është e turpshme.
Nuk dëshiroj që njerëzit të mendojnë se po kërcej me këngët e mia,
mirëpo nuk mund të bëj asgjë...”, ka shpjeguar këngëtarja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"Single Ladies" mallkimi i Beyonce
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: