Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rihanna do të dëshmojë kundër Brown

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Rihanna do të dëshmojë kundër Brown   Sat May 30, 2009 2:31 pm

Këngëtarja e muzikës R&B, Rihanna, do të ftohet në gjykatë për të dëshmuar kundër ish-të dashurit të saj, Chris Brown.

Hitbërësja
e këngës “Umbrella”, e cila në shkurt ishte lënduar fizikisht nga
asokohe i dashuri i saj Brown, më 22 qershor do të paraqitet në gjykatë
për të dëshmuar për rastin.

“Rihanna po e kalon mirë këtë situatë. Ajo po e monitoron nga afër
rrjedhën e rastit. Ndërkohë, ajo po vazhdon me karrierën dhe jetën e
saj”, ka thënë avokati i këngëtares, Donald Etra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rihanna do të dëshmojë kundër Brown
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: