Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Duet i Estelle dhe Mr Hudson

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Duet i Estelle dhe Mr Hudson   Sat May 30, 2009 2:34 pm

Ylli i muzikës hip-hop, Kanye West, është i vendosur që ta shohë Mr Hudson në krye të top-listave muzikorë.West,
i cili është producent i albumit të dytë të Mr Hudson, “Straight No
Chaser”, e ka bashkuar atë me këngëtaren Estelle për të realizuar një
duet, i cili pritet të jetë shumë i suksesshëm.

“Do ta bëjmë një duet me Estelle dhe është e jashtëzakonshme. Jam duke
i ndihmuar (West-it) në shkrimin e muzikës time dhe produksionin e disa
këngëve. Do të më pëlqente që në të ardhmen të bashkëpunoj edhe me
Mariah Careyn”, ka thënë Mr Hudson, i cili është i ngazëllyer që West
po i ndihmon drejt suksesit të tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Duet i Estelle dhe Mr Hudson
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: