Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Humor

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Humor   Sat May 30, 2009 2:35 pm

E-MAIL DOKTORITNje grua i
shkruan nje leter doktorit me ane te e-mailit.
I Dashur Doktor!!!!!
Po ju dregoj kete e-mail sepse nuk mund tju takoj personalisht. Ka disa
muaj qe burri im eshte cmendur fare dhe eshte shnderruar ne nje maniak
seksual. Ai do te beje seks me mua ne cdo moment te dites pavaresisht
se une jam duke lare, duke gatuar apo duke hekurosur. Me vjen ne befasi
dhe.............
Te lutem doktor me ndihmo sepspppbbsdf dlòfgiedò asdaQSDdlUf sdusdkccn
bfeaaaaaaaaaaaaaa huggigisàa eeeee ufdgh isslzdzl f<òòò-edwuwààasfda


Postuar nga: dallaverja
Adresa e tij:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:36 pm

skenderbeu Skenderbeu
Fatos Nano bashkë me rojen e tij ikin nga Shqipëria për Maqedoni dhe
ndalen në Dibër. Nga lodhja Nanon e nxen gjumi kurse roja del me ec
nëpër qytet natën vonë. Pa pritmas dëgjon një zë. Ndalet dhe e dëgjon
me vemendje, kur qe Skenderbeu i thotë ‘a nuk është turp për
shqiptarët? Në Tiranë më keni hypur në kalë, njashtu edhe në Prishtinë
kurse këtu, më keni lënë në këmbë.Edhe këtu e dua një kale’. Roja i
habitur shkon e i tregon Nanos, i cili ashtu nëpër gjumë thotë se kjo
është e pa mundur, ngase ajo është vetëm një statujë. Por roja këmngul
se e kishte dëgjuar me vesh të vet. Nanoja tha: ‘pasi nuk e kemi
maxhorancën, na duhet të shkojmë bashkë për t’u bindur’. Kur arritën
atje Skenderbeu ia priti rojes duke i thënë se a je në vete ore..unë të
kërkova kalë e jo gomarë!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:36 pm

DjaliNje djal donte te
bente dashuri per here te pare me nje prostitute....... dhe nuk e dinte
si tja thoshte te jatit............dhe ja thote ne kete
menyre.......................bab i thote djali mi jep 10 mi lek se do
shkoj te luaj me ski,dhe i ati ja jep 10 mi leket,nuke kaloj java kur
djali shkoi prap te i ati dhe i thote ,bab mi jep 10 mi lek se do
shkoij te luaj ski,she i jati ja jep
leket...........................kaluan jav e jave qe djali e bente qdo
dite dhe me shpesh,nje dite djali vjen e i thote te jatit, mi jep 10 mi
lek se do shkoj te luaj ski.........i jati me dilikatec i thote
......bire shko nga nje here luaj dhe pimpong.........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:36 pm

jetegjatesiapse femra
jeton me shume se burri se nuk ka grua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:37 pm

Shqiptari fenomenBeheshe
nje konkurs:Kush hidheshe nga trampolina ne pishine dhe nuk nxirrte
asnje pike uje fitonte nje shume te madhe lekesh.Konkuruesit ishin
gjermani,italiani dhe shqiptari.Hidhet i pari gjermani:nxjerr 2 pika
uje,hidhet italiani nxjerr 1 pike uje,hidhet shqiptari nuk nxjerr asnje
pike uje. Thote juria:I lutemi shqiptarit te perserisi hedhjen.
Hidhet shqiptari,prape asnje pike.
Juria e perserit:Shqiptari te perserisi hedhjen.Hidhet shqiptari por
prape nuk nxjerre pika uji.
Juria thote:I lutemi shqiptarit te mos hidhet ne toke.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:37 pm

Dashnoret shiptarNjë shqiptar pyet mikun e tij gjerman:
- A e di ti pse meshkujt italianë njihen si dashonrë të mire?
- Jo, - i përgjigjet ai.
- Sepse të gjithë shqiptarët që ndodhen jashtë shtetit prezantohen si italianë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:38 pm

C.I.A. K.G.B. dhe ShikuIshte
nje here C.I.A K.G.b. dhe Shiku Shqiptar dhe thane kush e kap lepurin
me shpejt ne pyll leshohet C.I.A. e kap per 3 min leshohet K.G.B. e ze
per1.5 min i vjen radha Shikut turret perpara prit te dale s'ka thone
C.I.A. dhe K.G.B. te shohim njehere ca behet kur shohin Shikun kishte
zene ariun po kete ce do. Pyete njehere ca eshte i thote shiku ,ca je
ti ore e pyesin C.I.A. dhe K.G.B. Lepur pergjigjet ariu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:38 pm

vozitësi i mençurNjë
vozitësi gjersa po voziste me një shpejtësi të madhe e ndalon polici,
dhe ky i thotë: "Zotëri, veturën tuaj keni ngarë me shpejtësi prej 200
km/h , dhe duhet të ju gjobis". Vozitësi është kategorik duke mos
pranuar veprën, ndërkaq kur sheh se ky (polici) nuk heq dorë nga kjo i
thotë: "Mirë, unë po shpejtoja pasiqë në bagazhin e veturës kam një
njeri që e vrava dhe mendoja ta varros sa më shpejt derisa nuk më ka
kapur policia." -Siiiii?!....- bërtet polici dhe thërret përforcim. Kur
vijnë policët, shohin se në bagazh nuk ka asçfarë njeriu të vdekur,
ndëkaq vozitësi i drejtohet atij më kryesorit: "E dija se ky polici
juaj nuk ishte në rregull, njëherë më tha se kam vozitur me shpejtësi
prej 200 km/h , kurse tani trillon gjoja paskam njeri të vdkur në
veturë"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:38 pm

Dy shoketNe nje pallat 20
katesh jetonin dy shoke.
Njeri nga keta qe rrinte ne kat te pare per gallate e therriti ate
tjetrin qe rrinte ne kat te 20-te.
Te lutem eja nje sekond se dua te te pyes per dicka.
Ky tjetri u nis me te shpejte zbriti shkallet me ne fund arriti dhe
duke ju marre fryma i tha c'te ka gjetur se na bere alarm?
Tjetri i thote jo mo kot desha te te pyes nese ke shkrepse.
Pas disa ditesh ky qe ndodhej ne kat te 20-te kerkon te hakmerret dhe
therret ate shokun tjeter dhe i thote :ngjitu urgjentisht se do te them
dicka.
Ky i fundit i ngjet shkallet me kembe e me duar me ne fund arrin.
Pse me solle deri ketu e pyet shokun e vet?
Jo vetem desha te te them se nuk kam shkrepse.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:38 pm

a e dini se??A e dini se cila eshte ngjashmeria midis nje avokati dhe nje spermatozoidi???


Nje ne njemilion del njeri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:39 pm

ufo dhe peshkatariNje
peshkatar kish dal per peshk me barken e tij,kur papritmas e çukit
diçka nga mbrapa kthehet dhe nuk shikon gje,keshtu edhe na djet her te
tjera.Ne heren e dymbedjet kur kthehet peshkatari shikon ufon,ufua e
pyet ore si e beni seksin ketu ne tok,dhe peshkatari fillon shpjegon i
hipim njeri tjetrit dhe ashtu dhe keshtu.Po ju i thot peshkatari si e
beni seksin,shum e thjesht thot ufua çukitim njeri tjetrin nga mbrapa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:40 pm

Te marrte djalliNje vajze kishte rene ne dashuri me nje djale.
ai ishte i bukur the i mire por nuk merrte vesh nga dashuria. vajza
ishte duke dalur menc sepse djali nuk ishte duke marre asnje vendim.
ajo vendosi te therase djalin ne darke ne shtepine e saj,( ne dhomen e
saj) keshtu qe djali erdhi the vajza gjate muhabetit tha do te shikosh
ku ai dashnori pare me ka bere operacion apo nuk jeni i interesuar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:41 pm

vozitësi i mençurNjë
vozitësi gjersa po voziste me një shpejtësi të madhe e ndalon polici,
dhe ky i thotë: "Zotëri, veturën tuaj keni ngarë me shpejtësi prej 200
km/h , dhe duhet të ju gjobis". Vozitësi është kategorik duke mos
pranuar veprën, ndërkaq kur sheh se ky (polici) nuk heq dorë nga kjo i
thotë: "Mirë, unë po shpejtoja pasiqë në bagazhin e veturës kam një
njeri që e vrava dhe mendoja ta varros sa më shpejt derisa nuk më ka
kapur policia." -Siiiii?!....- bërtet polici dhe thërret përforcim. Kur
vijnë policët, shohin se në bagazh nuk ka asçfarë njeriu të vdekur,
ndëkaq vozitësi i drejtohet atij më kryesorit: "E dija se ky polici
juaj nuk ishte në rregull, njëherë më tha se kam vozitur me shpejtësi
prej 200 km/h , kurse tani trillon gjoja paskam njeri të vdkur në
veturë"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:41 pm

MajmuniNa ishte njeher nje
majmun me gjith te jemen, ai gjithmon ishte i merzitur dhe nje dite i
thote te jemes,o ma po pse jemi kaq te shemtuar ne?..UA te keqen mami i
thot ajo,po ti nuk ke par ate qe po lexon mesazhin...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:41 pm

INFEKSIONI !!!SHKON NJE DJALE TEK DOKTORI DHE I THOTE: DJALI: DOKTOR KAM PROBLEME ME ORGANET E MIA.
DOKTORI: CFARE TE SHQETESON?
DJALI: PO JA, ME KANE MARRE NGJYRE BLU.
DOKTORI: KE INFEKSION, PRANDAJ DUHET TE TA HEQIM NJEREN KOQE QE TE SHPETOSH TE TJETREN DHE PENISIN
DJALI: PO BEJ FEMIJE UNE PASTAJ?
DOKTORI: PA PROBLEM!

(pas nje jave prape)

DJALI: DOKTOR, PERSERI I NJEJTI PROBLEM!
DOKTORI: NUK KEMI SE C\'BEJME, DUHET TE TE HEQIM EDHE TJETREN QE TE SHPETOSH PENISIN

(pas dy javesh)

DJALI: DOKTOR ME DUKET PO TALLENI!A
DOKTORI: PO CFARE TE TE THEM UNE. QE TE SHPETOSH DUHET TE TA HEQIM EDHE PENISIN

(ne fund te muajit)

DJALI: DOKTOR, PO TANI NUK ME KE LENE AS KOQET AS PENISIN DHE NGJYRA BLU NUK PO ME HIQET.
DOKTORI: AHA TANI E KUPTOVA UNE. PO TI MOS U BEJ MERAK, TE LESHOJNE BOJEN XHINSET!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:42 pm

naten voneishte nje
police qe vinte shume vone ne shtepi. mire por kur vinte i perplaste
kembete shume e shume forte. del komshiu e i thote cfare bene o buri
dheute na zjove nga gjumi me fale nuk e bej me. vjen diten e dyte prape
keshtu. del komshiu e i flete prape fillove u me fale se arova. vjen
diten e trete. e perplasi vetem njeren kembe se ju kujtua komshiu. del
komshiu prap. i thote polici po tani pse dole une zbera gje. mire por
perplase dhe kemben tjeter se nuk na ze gjumi. e kjo pikezeze thote
polici. keq ti perplasesh dhe keq te mos ti perplasesh kembete.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:42 pm

ZHAPIKUa e dini nga lindi zhapiku???????
nga perpjekjet e gjirokastrtit per te rritur krokodilin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:42 pm

GranataPas vitit \'97,ne
nje fshat te Devollit nje grup policesh bashke me shefin shkuan per te
mbledhur armatim dhe municion.Midis te tjerave fshataret kishin
dorrezuar edhe 6 granata.Kur po ktheheshin per ne Korce,pasi kishin
pire edhe ndonje gote me raki,filluan te ngacmojne njeri-tjetrin duke
levizur neper sediljet e makines.Me aktiv ishte shefi.
-Shef,te lutem mos levizni shume se do te na pelcase ndonje granate-thote shoferi.
-Po s\'ka gje mo,se mos e dine ata ne Komisariat se sa granata kemi gjetur-u pergjigj shefi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:43 pm

patatjaIshin dy arixhofka
Njera prej tyre mer nje patate ne dore dhe i thote shoqes se saj
E shikon kete patate i thote , kaq i ka burri im ato nga poshte.
E cuditur shoqja tjeter e pyet.Kaq te madhe.
Jo kaq te madhe i pergjigjet , kaq te piset.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Re: Humor   Sat May 30, 2009 2:43 pm

KanibaletNje dite kishin
dale baba e bir per gjah se kishin 3 dite pa ngrene. Ecin e ecin po nuk
gjejne gjë. Dalin te nesermen dhe vene afer nje ujvare dhe shikojne nje
femer shume te bukur te lahet lakuriq. Djali ben gati heshten per ta
goditur kur e ndalon i ati e i thote: Ndal mos e vrit do ta marrim ne
shpelle dhe do hame mamane\"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Humor   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Humor
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Humor-
Kërce tek: