Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Microsoft Windows XP with SP3 x86 vl-x14-73974 MSDN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Microsoft Windows XP with SP3 x86 vl-x14-73974 MSDN   Sat May 30, 2009 3:33 pm

-

Genuine Untouched Version | Operating Systems | 546 MB
Microsoft is pleased to make available integrated retail and volume
license installs of Windows XP SP3, to MSDN and TechNet Plus
subscribers.File Name: en_windows_xp_professional_with_service_pack_3_x86_cd_vl_x14-73974.iso

MD5: 5BF476E2FC445B8D06B3C2A6091FE3AA

SHA-1: 66AC289AE27724C5AE17139227CBE78C01EEFE40

CRC: FFFFFFFFIntegrated retail and volume license installs are available in the
following languages: Chinese Simplified, English, French, German,
Italian, Japanese, Korean, Portuguese (Brazil), and Spanish. Additional
languages will be made available soon.Please see the MSDN Subscriber Downloads or TechNet Plus Subscriber
Downloads to obtain these releases. The main TechNet resource page for
Windows XP SP3 is updated with this information.Code:

rapidshare.com winxp.sp3.x86.rar.001

rapidshare.com winxp.sp3.x86.rar.002

rapidshare.com winxp.sp3.x86.rar.003

rapidshare.com winxp.sp3.x86.rar.004

rapidshare.com winxp.sp3.x86.rar.005

rapidshare.com winxp.sp3.x86.rar.006

rapidshare.com winxp.sp3.x86.rar.007

rapidshare.com winxp.sp3.x86.rar.008

rapidshare.com winxp.sp3.x86.rar.009

rapidshare.com winxp.sp3.x86.rar.010

rapidshare.com winxp.sp3.x86.rar.011


No Pass Needed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Microsoft Windows XP with SP3 x86 vl-x14-73974 MSDN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: