Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Tetris 5000

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ScientisT-BoY
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 217
Filloi me : 27/05/2009

MesazhTitulli: Tetris 5000   Sat May 30, 2009 3:44 pm
Code:
Tetris5000 is a real enduring masterpiece in
multiplicity of computer arcade games. Since the beginning of 3D Games
Age you have never seen such gripping game as this one is! Tetris 5000
will wonder you with outstanding 3D effects: dynamic blocks, moving
interactive and fragmentary frame, nice dynamic gameplay, natural
background. Also you will enjoy extraordinary bonuses such as the bomb
that blows up several lines of blocks, spining bonus, special figures
and others. Try all of plural game options - they will make your game
session delightful! Easy-listening popular music and stereo sound
effects will make you forget the external world around the computer!
Spin the figures and fill the frame with colored blocks - this is
really fascinating thing! New bonus in this improbable game! You can
extend your game session using "Rubber Bomb" bonus! It will blow up all
unnecessary blocks in the glass!DOWNLOAD


Code:
rapidshare.com Tetris_5000_for_WP.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tetris 5000
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Lojëra kompjuterike-
Kërce tek: