Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Namo WebEditor v8.0.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Namo WebEditor v8.0.0   Sun May 31, 2009 1:13 amNamo WebEditor 2008 is a complete Web authoring application suite you
will need to create, edit, publish, and manage your Web sites.An integrated development environment empowers Web professionals to
create cutting-edge sites. Easy-to-use functions enable beginners to
grow into highly-skilled Web designers.It comes with Namo WebCanvas , a total vector graphic solution that
makes it easy to create Web artwork and other bonus utilities all free.
Blog Editing and Posting is now possible with this latest version.
Three month hosting and domain is provided free with this suite
product. The Namo WebEditor 2008 suite including WebEditor 2008,
WebCanvas 2008, and other free tools, has strong basic HTML functions,
and is convenient to use for anyone from beginners to experts. it
covers A to Z of making web sites.

File Namo.WebEditor.v8.0.0-RESURRECTiON_vietproblog.com.rar

Size:61.16 MBKodi:
http://hotfile.com/dl/4417746/a7447fd/Namo.WebEditor.v8.0.0-RESURRECTiON_vietproblog.com.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Namo WebEditor v8.0.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: