Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kingsoft.Office.Professional.1033.6.3.0.1736-NoPE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Kingsoft.Office.Professional.1033.6.3.0.1736-NoPE   Sun May 31, 2009 11:53 pm
Description:Kingsoft Office has the following programs which equivalent to Microsoft Office Word, Excel and PowerPoint:Writer: Writer extends the
power of document processing to provide a host of new functionality as
well as ones we commonly use everyday such as open or save as PDF file,
spell checking, translation and business ready templates help you do
business more effectively.Spreadsheets: Create and do
whatever you did before with spreadsheets, you’ll find the features
that you’re used to are there as you would expect but now with cell
merge features and ‘auto completion’.Presentation: For those of us
who have not seen enough Microsoft PowerPoint slides already, you can
happily continue as you did before, well, maybe better. Added a whole
host of new templates for you to work with.

Kodi:

http://hotfile.com/dl/4544094/3b115d9/Kingsoft.Office.Professional.1033.6.3.0.1736-NoPE.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Kingsoft.Office.Professional.1033.6.3.0.1736-NoPE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: