Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Auto Collage Studio 2.25

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Auto Collage Studio 2.25   Mon Jun 01, 2009 12:13 am
Info:

Have your digital photos turned into beautiful picture and elegant
forms of art work. Making amazing collages will become fun and easy
with Auto Collage Studio. You will enjoy working on it and will even
find the features easy to work with. It will help you to add text and
put various effects to the images to make them look stunning. You can
put various templates, frames and effects. You can easily have the
pages printed, added to the scrapbook and even share your pictures with
friends and family.Auto Collage Studio allows to create collages automatically using
templates. There are different kinds of templates using in Auto Collage
Studio: classic frames, monitors and TV, greeting cards, city, etc. You
can put your photo on TV or movie theatre screen, create beautiful
greeting card and other artwork. It is possible to apply sepia and
grayscale effects to the template and photo separately.

Kodi:

http://www.uploading.com/files/E5TM7TKI/Auto_Collage_Studio_2.25.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Auto Collage Studio 2.25
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: