Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Diaz dëshiron vithe më të mëdha

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Diaz dëshiron vithe më të mëdha   Thu Jun 04, 2009 5:41 pm

Diaz dëshiron vithe më të mëdha
Cameron Diaz do të dëshironte të kishte vithe më të mëdha, megjithatë nuk pranon t’i nënshtrohet operacioneve plastike.

“Do të doja të kem vithe më të mëdha, më shumë mish në eshtrat e mija.
Do të doja të ishin më epshndjellëse. Thjesht, kjo që kam nuk është
shija e ime e trupit”, ka thënë Diaz në një intervistë të fundit për
revistën Marie Claire, ku do të jetë në ballinën e edicionit të
qershorit.

Aktorja më herët kishte pasur një operacion kirurgjik, pasi kishte rregulluar hundën pas një aksidenti në vitin 2006.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Diaz dëshiron vithe më të mëdha
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: