Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Britney e fillon mbarë turneun evropian

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Britney e fillon mbarë turneun evropian   Thu Jun 04, 2009 5:44 pm

Britney e fillon mbarë turneun evropian
Britney Spears e ka mahnitur publikun me koncertin e parë evropian të turneut të saj "Circus".

Princesha e muzikës pop ka filluar të mërkurën mbrëma turneun evropian
të koncerteve në Arenën e famshme “O2” të Londrës, ku ndërmjet fansave
të këngëtares ishin edhe Lindsay Lohan dhe Jennifer Love Hewitt.

Britney ka pasur mundësinë të pushojë një muaj që nga përfundimi i
koncerteve në Amerikën Veriore dhe prandaj është shfaqur në formë të
shkëlqyer dhe ka bërë disa performanca të jashtëzakonshme duke i
mahnitur të pranishmit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Britney e fillon mbarë turneun evropian
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: