Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si të Modifikoni Guest Welcome Message(Mesazhin mirseardhes per musafir)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Si të Modifikoni Guest Welcome Message(Mesazhin mirseardhes per musafir)   Thu Jun 04, 2009 5:54 pm

u mund të modifikoni Guest Welcome Message që paraqitet ne Forumhome(ne
faqen kryesore te forumit) (index.php)për Userat e Paregjistruar duke
modifikuar frazën first_visit_message.

Admin Control Panel > Gjuhet dhe frazat >Kerko neper
fraza>Phrase Variable Name Only:first_visit_message. Nga dhe tani ne
KUTIEN SHQIP ju e Modifikoni Si ju te doni.
Tani ju mund ta modifikoni dhe ta nderroni si ju te doni.Klikoni ne Butonin[SAVE]/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Si të Modifikoni Guest Welcome Message(Mesazhin mirseardhes per musafir)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Vbulletin :: Tutorials Rreth vB-
Kërce tek: