Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hummer në shitje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Hummer në shitje   Sat Jun 06, 2009 4:44 pmHummer duhet të gjej urgjentisht blerësin, për të mos u shuar tërësisht si model.
General Motors, pas shpalljes së falimentimit, planifikon që në afatin më të shkurtër të shes Hummerin.

Shumë vlerësojnë se, nëse Hummer nuk bëhet me pronar të vet, ekziston
rrezik i madh nga shuarja e tij e tërësishme si shkak i riorganizimit
nga falimentimi i gjigandit amerikan.

Blerësit potencial tani për tani nuk do të emërohen, por procedura komplete do të duhej të kryhej për disa muaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Hummer në shitje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Portali :: Teknologjia-
Kërce tek: