Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Soul’ster nis prodhimin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Soul’ster nis prodhimin   Sat Jun 06, 2009 4:46 pm

Kia Soul’ster do të mund të gjendej duke u vozitur nëpër rrugë qysh në mesin e vitit të ardhshëm.Një
prej arsyeve pse prodhuesit në panaire paraqesin automjetet koncepte
është që të “matin” reagimet e publikut. Kështu ata më lehtë marrin
vendimin nëse një model i caktuar vlen të lëshohet në shitje apo të
hidhet në mbeturina.

Koncepti shumë tërheqës Kia Soul’ster ka marrë kritika pozitive,
prandaj edhe do të nis prodhimin serik. Në fakt, edhe pse prodhuesi
korean ende nuk ka lëshuar asnjë deklaratë zyrtare, revistat e
specializuara në Korenë e Jugut pohojnë se kjo punë ka marrë fund.

Ndryshe, udhëheqësit e Kia-s më herët kanë thënë se Soul’ster është
paramenduar si automjet serik dhe se është tërësisht i përdorshëm në
jetën e përditshme.

Sigurisht Soul’ster do të pësojë disa ndryshime stilistike, por jo edhe aq të mëdha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Soul’ster nis prodhimin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Portali :: Teknologjia-
Kërce tek: