Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 ACER NË SISTEMIN OPERATIV - ANDROID

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: ACER NË SISTEMIN OPERATIV - ANDROID   Sat Jun 06, 2009 4:52 pmACER NË SISTEMIN OPERATIV - ANDROID


Informacionet
në lidhje me datën e daljes në treg, specifikat, dhe çmimet e
netobook’s të kompanisë Acer të cilët operojnë në bazë të sistemit
operativ Android ende nuk janë botuar
Acer
zyrtarisht ka konfirmuar se ka ndërmend të lëshojë seri të netbook’s të
bazuar në sistemin operativ Android, i cili është pjesë e kompanisë
Google.

Kompania Acer, e cila aktualisht është prodhuesi i
tretë botëror për PC, u bë e para si prodhues i madh i cili ka njoftuar
zyrtarisht seri të netbooks të bazuar në Android.

Mirëpo,
kompania Acer theksoi se përkundër lëshimit të serisë së netbook’s me
Android, ajo nuk do të pushojë së ofruari netbooks të bazuar në
Windows.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
ACER NË SISTEMIN OPERATIV - ANDROID
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Portali :: Teknologjia-
Kërce tek: