Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 RUNESCAPE BOT + 1k of Scripts

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: RUNESCAPE BOT + 1k of Scripts   Sat Jun 06, 2009 9:46 pm

RUNESCAPE BOT + 1k of ScriptsRSBot is an application to automate tasks in the Massive Multiplayer
Online Game Runescape. It is written in the programming language Java
and is fully scriptable. We have a very active community that develops
scripts for it. Here's some of the features that makes RSBot better
than many other "bots" out there, complete with over 1000 working
scripts updated 30th May 2009.


Kodi:
http://rapidshare.com/files/238942041/RSbot.zip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
RUNESCAPE BOT + 1k of Scripts
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: