Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ten Pin Championship Bowling Pro

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Ten Pin Championship Bowling Pro   Sun Jun 07, 2009 1:58 am

o need to lace up your shoes or polish your ball anymore!

Excitingly realistic bowling comes to life on your PC with this amazing bowling sim.

Astounding 3D graphics and your choice of different realistic alleys
complete with their own unique soundtracks bring the bowling world
home.


Plus, the Trophy Room allows you to track scores and awards for up to
10 players! Add it all together and you've got . . . a perfect game!
Perhaps the best simulator game in bowling!

Excellent graphics and excellent books will help you make the most briblizitsya to reality!

You can play with the computer as well as with friends. Play without leaving home and get pleasure.System requirements:

Windows 98/Me/NT/2000/XP/vista

DirectX 8.1

Pentium II 800 MHz

128 Mb RAM

32 Mb 3D video card

Download:


Code:
rapidshare.com tenpin_champ_gpro.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Ten Pin Championship Bowling Pro
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Lojëra kompjuterike-
Kërce tek: