Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 MajorShare Rapidshare Downloader 4.8.1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: MajorShare Rapidshare Downloader 4.8.1   Mon Jun 08, 2009 1:31 am

Rapidshare Downloader is a free download manager that download files
from Rapidshare.com automatically. Rapidshare Downloader, downloads
files one by one and wait Rapidshare.coms Wait-Time period for the next
file. Majorshare-Rapidshare Downloader, developed for downloading files
from Rapidshare easily. The best thing for Free Users. You can create
your download list easily, just copy and paste the link into the
downloader. You don't need to check downloading files to start next
file. Just create your download list and then play your games, movies,
do your jobs.You do not have a Rapidshare Premium account and download the movie
or program takes too much time? Here is a Rapidshare Downloader, it is
very easy to use. A good find for users who do not have the premium on
the Rapid. Remarkable swings as small and chopped into pieces the
files.How to use:

1) Copy and paste the link from Rapidshare in the program

2) Specify the folder to save the file

3) So in general, and everything else will make the programCode:
http://urlteam.org/?s=40842


Cito :

PASS: jamester
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
MajorShare Rapidshare Downloader 4.8.1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: