Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Qeshni pak

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Qeshni pak   Mon Jun 08, 2009 6:40 pm

Vdes njeri dhe kullerat shkojne per kryeshnosh.
Kulleri:´´hej njerz,a u
merzitet per tipin bre,shume i smut u kon a,shum mu ka dhimt,a´´.
Burrat ne
dhome ja kthejne:
´´jo bre nuk o kon smut po kerri e ka shkel!´´.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Qeshni pak   Mon Jun 08, 2009 6:41 pm

Shkon njeri ne dyqan:
´´Mi jep dy kilogram molle´´.
´´Qfare i do te kuqe
apo te verdha?,e pyet shitsja.
´´Qfare te duash.s´ka problem.sepse une i
qeroj para se ti ha´´.-ja kthen bleresi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Qeshni pak   Mon Jun 08, 2009 6:41 pm

Njeri kishte hipur ne nje dege te lisit dhe hante banane.Shoket,qe e kishin
zili,i thane:
-Zbrit ore poshte,majmunet kahere kane zbritur nga drunjet!-po
i shoh!-pergjigjet ai.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Qeshni pak   Mon Jun 08, 2009 6:42 pm

Pse ne mengjes ajri eshe shume i ftoht?
´´Sepse,ka ndenjur gjithe naten
jashte!´´.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qeshni pak   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qeshni pak
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Humor-
Kërce tek: