Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 10 Fjalkalimet apo (password) me te perdorura ne bote

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: 10 Fjalkalimet apo (password) me te perdorura ne bote   Thu Jun 11, 2009 12:42 am

10 Fjalkalimet apo (password) me te perdorura ne bote

Kompania Newlaunches.com ka bere nje hulumtim duke kerkuar se cilat jan
10 fjale kalimet (password) me te perdorura ne bote.Ato kan ardhur deri
tek nje perfundim dhe kan prezantuar kete liste.

1. password
2. 123456
3. qwerty
4. abc123
5. letmein
6. monkey
7. myspace1
8. password1
9. blink182
10. (emri juaj)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: 10 Fjalkalimet apo (password) me te perdorura ne bote   Sat Jun 13, 2009 4:29 pm

qto nime mas shumti qta perdoren...Palidhje jon :S te thjeshte shum mirren vesh kaniher..Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
10 Fjalkalimet apo (password) me te perdorura ne bote
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Kuriozitete-
Kërce tek: