Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Host Falas... & Domain Falas...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Host Falas... & Domain Falas...   Sun Jun 14, 2009 5:00 pm

Host Falas... & Domain Falas...


250 MB disk space
6 GB Monthly transfer
PHP with MySQL databases
5 Add-on domains
5 Sub domains
PHP Flags manager
FTP account
File manager
Webmail, POP3 email
MYSQL, Php MyAdmin

--->http://www.0fees.net/signup.php<---
Ndersa domainin falas merreni ne :
http://www.FreePremiumDomain.com/?r=105226
Mos Te Harrojm Domaini Asht Per 1 Vjet! Dhe Sherbimet Jan Shum Te Mira
Everything is 100% free...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
Kastriot
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 9
Filloi me : 01/07/2009

MesazhTitulli: Re: Host Falas... & Domain Falas...   Wed Jul 01, 2009 9:12 pm

A MA Ben Nje WEb Mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Host Falas... & Domain Falas...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Oferta për anëtarë-
Kërce tek: