Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 9 VJECARJA ARRESTOHET PER VJEDHJE KARAMELESH

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nazif.iI
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 34
Filloi me : 23/05/2009
Mosha : 25
Vendodhja : Ferizaj

MesazhTitulli: 9 VJECARJA ARRESTOHET PER VJEDHJE KARAMELESH   Fri Jul 03, 2009 9:42 am

Nje vajze 9 vjecare meksikane ka perfunduar per disa ore ne prangat e policise pasi kishte marre pa paguar karamele te cilat kushtonin vetem nje euro. Kjo ngjarje e pazakonte eshte denoncuar nga nena e vogelushes e cila ka akuzuar nje polic qe sherbente ne supermarketin e qytetit Morelia. Gruaja nenvizon se vajza ishte drejtuar drejt kases per te paguar ne momentin kur polici e ndaloi duke e akuzuar per vjedhje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
9 VJECARJA ARRESTOHET PER VJEDHJE KARAMELESH
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Kuriozitete-
Kërce tek: