Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Xhelozia, 62-vje?arja i pret penisin burrit me thik?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nazif.iI
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 34
Filloi me : 23/05/2009
Mosha : 25
Vendodhja : Ferizaj

MesazhTitulli: Xhelozia, 62-vje?arja i pret penisin burrit me thik?   Fri Jul 03, 2009 9:44 am

"Nuk m? ka ndodhur asnj?her? gjat? gjith? karrier?s sime si polic t? d?gjoj q? gruaja prej xhelozis? t'i pres? penisin t? shoqit", ishte fjalia e par? e nj? oficeri t? vjet?r t? policis? antikrim t? Vlor?s, para se t? fillonte rr?fimin e ngjarjes s? pazakont?. Sipas policit, ngjarja b?hej edhe m? e pabesueshme p?r faktin se t? dy protagonist?t kishin kaluar t? gjasht?dhjet? vitet n? mosh?. Gjat? m?ngjesit t? djesh?m polici i zon?s ishte njoftuar p?r nj? t? plagosur, q? mjekohej n? spitalin e Vlor?s. Pasi ishte interesuar, ai kishte m?suar se Shybi D., 65 vje?ar nga Orikumi i Vlor?s, kishte nj? d?mtim n? organet gjenitale. M? tej, duke hetuar p?r ngjarjen, polic?t kishin b?r? zbulimin e pazakont?. Xhekua, gruaja 62 vje?are e Shybiut, pas nj? sherri t? shkaktuar nga motive xhelozie, kishte tentuar t'i priste penisin t? shoqit dhe pothuaj i'a kishte arritur. Plakun e kishin nisur me urgjenc? n? spital t? af?rmit dhe fqinj?t. Gjendja e tij sh?ndet?sore raportohet jo shum? e r?nd?, nd?rkoh? q? mjek?t nuk japin shpresa n?se penisi i tij do t? shkoj? s?rish n? form?n e m?parshme, pasi d?mtimi i shkaktuar nga thika, ka qen? i madh. Nd?rkoh? policia e Vlor?s pohon se plaka agresive nuk ?sht? arrestuar p?r shkak t? mosh?s, porse ajo hetohet p?r ngjarjen n? gjendje t? lir?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Xhelozia, 62-vje?arja i pret penisin burrit me thik?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Kuriozitete-
Kërce tek: