Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Njerez qe vuajne nga Leuçemia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nazif.iI
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 34
Filloi me : 23/05/2009
Mosha : 25
Vendodhja : Ferizaj

MesazhTitulli: Njerez qe vuajne nga Leuçemia   Fri Jul 03, 2009 9:46 am

Per te luftuar semundjen dhe per te shkaterruar kufirin qe ndan ''Boten e shendetshme e te forte'' nga bota e me te dobteve,ose me mire nga ai vend i trishte dhe shume pesimist''Spitali'' nga ku jane te burgosur dhe shpesh here te harruar te semuret.
Ky eshte nje objektivi dhe projekti i ''To the Edge''fondacioni i perbere nga alpinistet me te njohur gjermane,qe prej disa vitesh ka si synim te aktivitetti te tyre ndihmen drejt ketyre personave te semure dhe ne veçanti te atyre me semundje te rende(Pakistan,Afrike..))
Eshte nje menyre per te cilen alpinistet duan t'u japin nje sens,dhe per t'ju qendruar sa me afer ketyre njerezve qe njohin vetem Vuajtjen e Friken dhe per t'ju dhene force kundrejt kesaj semundjeje.
Jo vetem keto alpiniste por te gjithe ne,njerez te thjeshte e njerez me pushtet duhet t'ju qendrojme prane e 'ju japim kurajo,sepse jeta eshte e bukur dhe e veshtire.Por ne duhet ta jetojme ...edhe pse shpesh here me vuajtje....
Ju uroj te gjithe atyre qe njohin vetem vuajtjen
ZOTI JU BEKOFTE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Njerez qe vuajne nga Leuçemia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Kuriozitete-
Kërce tek: