Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Xhuxhat sjellin ne jete nje bebe te bukur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nazif.iI
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 34
Filloi me : 23/05/2009
Mosha : 25
Vendodhja : Ferizaj

MesazhTitulli: Xhuxhat sjellin ne jete nje bebe te bukur   Fri Jul 03, 2009 9:47 am

Nje mrekulli ka ndodhur ne Fushe-Arrez(rrethi i Pukes).çifti Nushi nga Fushe-Arrezi dhe Alma nga Burreli kane sjelle ne jete foshnjen e pare dhe te vetme ne vendin tone.Ndoshta kjo mrekulli ka ndodhur fale dashurise se çIftit.Edhe pse te varfer ne ekonomi,ne gezim jane prinderit me te pasur te kesaj bote.Sepse ZOTI ju dhuroi nje femije,gjeja me e shejte dhe me e bukur dhe me impenjative dhe pse kjo e fundit nuka ka shume rendesi.Sepse jam shume e sigurte qe Nushi dhe Alma do jene prinder te mire dhe do jene ne gjendje te bejne gjithçka per ti siguruar vajzes se sapolindur nje jete te lumtur...
JETE TE LUMTUR,DHE JETE TE GJATE BEBES.
ZOTI JU BEKOFTE.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Xhuxhat sjellin ne jete nje bebe te bukur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Kuriozitete-
Kërce tek: