Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vetem me 6 fije te shkrepses te behen 4 trekendesha

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nazif.iI
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 34
Filloi me : 23/05/2009
Mosha : 25
Vendodhja : Ferizaj

MesazhTitulli: Vetem me 6 fije te shkrepses te behen 4 trekendesha   Fri Jul 03, 2009 10:03 am

SHUME E LEHTE.NE FILLIM NDERTOJME NJE TREKENDESH ME TRE FIJE SHKREPESE.ME PAS ME TRE FIJET E TJERA I VENDOSIM BRENDA TREKENDESHIT NGA NJE KULM NE BRINJEN PERBALLE.KESHTU FORMOHEN 4 TREKENDESHA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vetem me 6 fije te shkrepses te behen 4 trekendesha
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Matematikë-
Kërce tek: