Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rregullat per Reklamim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Rregullat per Reklamim   Thu May 21, 2009 3:18 am


Anëtarë të nderuar ju nese doni që ta bëni Reklamimin e webit tuaj në RiniaFr ju duhet ti përmbahuni kësaj Rregullore.

1. Ju duhet pa tjetër që ne webin tënd qka e keni duhet ta bëni nje link për të ridrjetuar direkt tek ne.

2. Po nëse ju e keni forum webin tuaj që
mendoni ta bëni reklamën në RiniaFr ju duhet ta qitni linkun e webit
ton tek reklamt aty ku i keni ju apo ne Portal


3. Nëse ju e beni reklamën pa e qit linkun e
faqës tonë Moderatorët dhe Super Moderatorët do të jenë të detyrushum
tja cekin vërjtjen tu japin kohë 24 orë per ta qit linkun.
Nëse ju nuk e qitni mbas 24 orëve duhet tema do te Editohet dhe do te hiqe linku i webit tuaj


4.Dhe rregulli kryesor ju duhet ti keni 25
postime per ta reklamuar webfaqen tuaj.Ne qoft se nuk keni postimet e
mjaftueshme tema do te Mbyllet apo do te Fshihet edhe do te ju
terhjeket vrejtja e fundit.

Ju lutem përmbahuni rregullores.

Rrespekt nga RiniaFr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Rregullat per Reklamim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Reklamoni web faqen tuaj-
Kërce tek: