Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Xilisoft Video Cutter v1.0.34.0508

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Xilisoft Video Cutter v1.0.34.0508   Thu May 21, 2009 9:26 pm


Fed up with various advertisements played before the main movie, so
then, Xilisoft Video Cutter can get rid of them. The easiest video
cutter software can cut large video file and remove unwanted parts like
commercials, outtakes and trailers. Xilisoft Video Cutter works well
with many file formats like AVI, MPEG, MP4, WMV, 3GP, H.264/MPEG-4 AVC,
H.264/PSP AVC, MOV, ASF, as AVI cutter, 3GP video cutter, etc.

Leave the scenes you like and remove the ones you don't. The easiest
video cutting software can freely select regions by using the slider.
All clips will be shown in the interface for you to browse. Xilisoft
Video Cutter is comfortable video cutting software for lossless video
cutting, which is also pretty quick.

• Cut video, select and cut video segments of your favorite file
• Cut off the unwanted segments and leave desired clips
• Cut AVI, cut MPEG/MP4, cut WMV and output clips as a complete one
• AVI cutter, 3GP video cutter, MPEG cutter, WMV cutter, MOV cutter

Here are some key features of "Xilisoft Video Cutter":

• Xilisoft Video Cutter fully supports Intel Pentium D Dual-Core Processor and AMD Athlon 64 X 2 Dual-Core Processor;
• It supports preview. You could preview the original files and the output files;
• When using Video Cutter, you could set the begin-point and end-point super accurately;
• The video cutting software offers low priority conversion in
background mode. You are able to custom your conversion to get the best
performance;
• AfterDone action is provided. You could designate the status after
all your tasks are finished: do nothing, shut down automatically, keep
dormancy status, stand by, and end this program;
• It supports different kinds of skins. You could choose your favorite skin to ensure your satisfaction;
• It supports multi-language.

References :
Input File Format Support
Video
AVI, MPEG, MPG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV, MP4, MOV, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.264, QT, DAT

Output File Format Support
Video
AVI, MPEG, MPG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV, MP4, MOV, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.264, QT, DAT

System Requirements
OS: Microsoft®️ Windows XP (SP2 or later), Windows Vista
Processor: 1GHz Intel/AMD processor or above
RAM: 256MB RAM (512MB or above recommended)
Free Hard Disk: 30MB space for installation
Graphic Card: Super VGA (800×600) resolution, 16-bit graphics card or higher

Kodi:
http://rapidshare.com/files/235227522/Xilisoft.Video.Cutter.v1.0.34.0508-hardal.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Xilisoft Video Cutter v1.0.34.0508
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Në emër të komandantëve kam paguar haraç me vite të tëra (Video)
» Gjendje lufte në Kumanovë, 9 policë të plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: