Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kemi nevoje ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Kemi nevoje ?   Fri May 22, 2009 7:53 pm

Kemi nevoje per :

2-Moderatore
1-Super Moderator


Kushtet Per Moderator

Te jete Aktiv ne RiniaFr
Te kete bere postime
Te jete I Prezantun
Te kete pervoje me Forume

Kushtet per Super Moderatore


ti kete me se paku 100 postime
Te jete i prezantun
Te kete pervoje

Te interesuarit le te me lajmerojn ne Email: dardi_xix@live.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Kemi nevoje ?   Sat Jun 13, 2009 3:39 pm

Antare te Nderuar

Oferta ende eshte valide ju mirepresim


Me Respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
Kastriot
SuperModerator
SuperModerator
avatar

Numri i postimeve : 9
Filloi me : 01/07/2009

MesazhTitulli: Re: Kemi nevoje ?   Wed Jul 01, 2009 2:29 pm

Une Kom Kerkes Per Moderator
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kemi nevoje ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kemi nevoje ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Njoftime nga Forumi-
Kërce tek: