Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nje Webfaqe!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Nje Webfaqe!   Fri May 22, 2009 10:11 pm

Ne KEt WEbFaqe Ju Mund te vendosni Emrin Tuaj Ne Disa Foto(backround)!!!
Kodi:
http://www.imagechef.com/


Shpresoj T;ju pelQej!!


Edituar për herë të fundit nga H.iT në Fri May 29, 2009 6:57 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Nje Webfaqe!   Fri May 22, 2009 10:24 pm

Ose nje tjeter

Kshyre ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Nje Webfaqe!   Fri May 22, 2009 10:33 pm

Skoka As Kjo E keqe Hiq!! Te Perafarta kokan!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
PllumExe
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 540
Filloi me : 26/05/2009
Mosha : 21
Vendodhja : Ne procesor 3 MGHZ

MesazhTitulli: Re: Nje Webfaqe!   Wed May 27, 2009 6:42 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Nje Webfaqe!   Fri May 29, 2009 6:56 pm

Postimi U editua!!

Kqyre Qka po Poston!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje Webfaqe!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje Webfaqe!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe për web-diesign-
Kërce tek: