Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shkarko 22 Libar Versioni Pdf

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Shkarko 22 Libar Versioni Pdf   Sat May 23, 2009 12:24 am

Ketu ju mundeni te shkarkoni 22 liba shqip
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Vjersha te Nder Mjedes:

shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1971290/Vjersha.exe.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. tregime

Shkarko:

Free File Hosting & Video Downloads, Free File Sharing, Online Friends Network - Ziddu
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3.Sami Frashri Fjal te urat

Shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1971218/f
... a.pdf.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. Vehbazimi e verteta Rreth vehbazimit

Shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1959201/V
... T.pdf.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. Sekreti i Lumturis

Shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1959197/s
... e.pdf.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. libri i portokallt

shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1959190/l
... t.pdf.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. rrefome tronditse

shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1959167/r
... e.pdf.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. fati permes filxhanit

shkarko:
Kodi:
http://www.ziddu.com/download/1959162/f[/url]
... t.pdf.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. Nastradamusi

shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1959090/N
... i.pdf.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. Milioneri

Shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1959059/M
... i.pdf.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. lajmtari i njeriut

shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1959041/l
... t.pdf.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. Adoloshenca

shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1958979/a
... a.pdf.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. lahuta e malcis

shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1958655/L
... s.pdf.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. Asdreni himni i flamurit dhe shum poezi

shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1956774/Asdreni.pdf.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.Sami frashri shqipria qaqee qeshte e Qdotebehete

shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1956710/S
... t.pdf.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. biografia e Abraham Linkolnit

shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1954760/B
... l.pdf.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. Historia e Popullit shqiptar

shkarko;

Free File Hosting & Video Downloads, Free File Sharing, Online Friends Network - Ziddu
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. e verteta e kesaj bote

Shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1954617/e
... e.pdf.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. Allahu njihet permes arsyes

shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1954583/a
... s.pdf.html

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20. Qyteti pa reklam Isamil Kadare

Shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1954558/q
... e.pdf.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. Gjakfotosia Isamil Kadare Ne ket liber gjindet edhe libri i famshem kush e solli Duruntine nga numri 51


shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1938457/I
... a.pdf.html
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Embelsira Per fund

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. Kanuni i Lek Dukagjinit

Shkarko
Kodi:http://www.ziddu.com/download/1844454/K[/url]
... t.pdf.html
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Si dhe per ju qe nuk e keni te Instaluar Fox readerin mund ta shkarkoni Ketu:

Shkarko:
Kodi:

http://www.ziddu.com/download/1956605/F[/url]
... r.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Shkarko 22 Libar Versioni Pdf
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Letërsia shqipe dhe botërore-
Kërce tek: