Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hiq Dont Sent !!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Hiq Dont Sent !!!   Tue May 19, 2009 1:59 am

Pikspari hym te :My Computer

Properties

pastaj Advenced pastaj

Error Respondig klikojm aty

edhe osht endable edhe ju e bani disble edhe hini ok edhe tani do ta shikoni se nuk do te ju dal më don't send
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
ghost
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 10
Filloi me : 29/05/2009

MesazhTitulli: Re: Hiq Dont Sent !!!   Fri May 29, 2009 2:50 pm

Kjo e hek don't send amo ne vend te don't send e qet close kjo don me than qe osht njejt sikur don't send sikur close imelli apet ka mu mshel...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hiq Dont Sent !!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: MSN Messenger-
Kërce tek: