Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Alfabeti Gjermanisht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Alfabeti Gjermanisht   Sat May 23, 2009 12:00 pm

a - a

b - be
c - ce
d - de
e - e
f - ef
g - ge
h - ha
i - i
j - jot
k - ka
l - el
m - em
n - en
o - o
p - pe
q - ku
r - er
s - es
t - te
u - u
v - fau
w - ve
x - iks
y - ypsilon
z - cet

________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Alfabeti Gjermanisht   Sat May 23, 2009 11:02 pm

Edhe Kjo Shum Mir OshT!!nexT nexT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
 
Alfabeti Gjermanisht
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fterra i shkruan PROF.DR.MED.ULF PETER NEUMANNIT-shqip e gjermanisht! !
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...
» Letër nga Rexhep Abazi:Gjuha standarde dhe alfabeti i saj është perfekte‏

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Gjuha angleze dhe gjuhë të tjera-
Kërce tek: