Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Xik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Xhevahiri
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Filloi me : 23/05/2009

MesazhTitulli: Xik   Sat May 23, 2009 4:41 pm

Un jom Xhevahiri nga Ferizai Spresoi se kemi me kalu mir... Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albani
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 354
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 27
Vendodhja : Ferizaj - Kosovë

MesazhTitulli: Re: Xik   Sat May 23, 2009 4:42 pm

Mire se erdhe dhe shpresojme se do te kalosh bukur.

Me respekt riniafr.tk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Re: Xik   Sat May 23, 2009 4:45 pm

Mire se erdhe dhe kalofsh qaste te mira me Ne

Me Respekt Stafi i Rinia Fr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
H.iT
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 493
Filloi me : 20/05/2009
Vendodhja : Kat muj!!Kur Tmuj!!

MesazhTitulli: Re: Xik   Sat May 23, 2009 10:47 pm

Mir Se Erdhe Man Dhe Kalo MIr NE RiniaFr...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.erriscanamusa.webs.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Xik   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Xik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Prezantimi i anëtarëve-
Kërce tek: