Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Autostrada mbyllet për shkak se paratë binin si shiu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Autostrada mbyllet për shkak se paratë binin si shiu   Mon May 25, 2009 12:16 am

Autostrada mbyllet për shkak se paratë binin si shiuVozitësi
i një automjeti kabriolet i cili me
vete po bartte 23.000 euro ka
shkaktuar mbylljen e një autostrade në
Gjermani, sepse në një moment
paratë kishin filluar të fluturojnë nga
automjeti, ka njoftuar policia
gjermane.
I riu 23-vjeçar ishte kishte
dalë të mërkurën në
autostradë për të provuar një Audi A3 të cilin
planifikonte ta blinte
me para të thata, derisa paratë gjendeshin në pliko,
në ulësen e pasme.
Megjithatë, paratë i kishin fluturuar dhe bankënotat
kryesisht prej 500
eurosh, kishin filluar të bien si shi në autostradën A2 në
afërsi të
qytetit të Hannoverit.

Policia e cila ishte nxituar t’i dal
në ndihmë, përkohësisht e ka
ndaluar trafikun dhe ka mbledhur paratë, por
3.000 euro ende po i
mungojnë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Autostrada mbyllet për shkak se paratë binin si shiu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Kuriozitete-
Kërce tek: