Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Google Earth Pro 2009 Gold Edition

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 28
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: Google Earth Pro 2009 Gold Edition   Tue May 26, 2009 2:26 pm

Google Earth Pro 2009 Gold Edition

Info:

Google Earth Pro 2009 Gold Edition

Multi-Language | 17.85 MBGoogle Earth combines satellite imagery, maps and the power of Google
Search to put the world’s geographic information at your fingertips.
Fly from space to your neighborhood. Type in an address and zoom right
in. Search for schools, parks, restaurants, and hotels. Get driving
directions. Tilt and rotate the view to see 3D terrain and buildings.
Save and share your searches and favorites. Even add your own
annotations.
Kodi:

http://rapidshare.com/files/233043425/Google.Earth.Pro.2009.Gold-edition.rar.html

http://www.2shared.com/file/5779470/e3b58db9/GoogleEarthPro2009Gold-edition.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
Google Earth Pro 2009 Gold Edition
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Komente të ndryshme
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Driton Maliqi:SHQIPTARËT vs. Gold AG

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Programe Kompjuterike-
Kërce tek: