Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicion per te n'a vizituar ne ueb-faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Rinia e Ferizajit 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 75,000 drivers for Windows 2000, XP and Vista iso

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 756
Filloi me : 18/05/2009
Mosha : 29
Vendodhja : Loptop Vista Ultimate

MesazhTitulli: 75,000 drivers for Windows 2000, XP and Vista iso   Tue May 26, 2009 3:05 pmall Driver CD in and Windows will automatically search the
comprehensive drivers. This CD, (Iso format) contains software drivers
for over 70,000 hardware components from brands such as Dell, HP,
Compaq, IBM, Sony, Toshiba, Panasonic, as well as hardware component
manufacturers Intel, 3Com, VIA, nVidia, ATI, SoundMax, and many more…

The CD is suitable for:

IT, Network and Support Managers

Organizations with multiple Windows platforms and system configurations

Corporations, Government Departments, Training Organizations, Colleges and Universities

PC Assemblers/Manufacturers

Computer Technicians/Repairers

Software Developers/Beta Testers

PC Retailers

PC Rentals


Kodi:
http://rapidshare.com/files/227905782/75_000_drivers_for_Windows_2000__XP_and_Vista.part1.rarhttp://rapidshare.com/files/227905792/75_000_drivers_for_Windows_2000__XP_and_Vista.part2.rarhttp://rapidshare.com/files/227905783/75_000_drivers_for_Windows_2000__XP_and_Vista.part3.rarhttp://rapidshare.com/files/227905793/75_000_drivers_for_Windows_2000__XP_and_Vista.part4.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://riniafr.albanianforum.net
 
75,000 drivers for Windows 2000, XP and Vista iso
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rinia e Ferizajit :: Drivers-
Kërce tek: